Kurumsal

AKEMA HAKKINDA


AKEMA GRUP 2006 yılında Ankara’da kurulmuştur. 8 Yıllık bir şirket olmasına rağmen genç, çalışkan ve dinamik ekibi ile birçok çalışmayı çok kısa zaman zarfında başarmaktan gurur duymaktadır.

AKEMA GRUP, İnşaat sektörüne olan katkılarını; Paslanmaz merdiven, paslanmaz balkon korkulukları ve küpeştelerle sürdürmektedir. Ayrıca özel üretimlerle de değişik sektörlerde hizmetleri devam etmektedir. AKEMA GRUP, sektöründe lider ve öncü bir firmadır. Yaptığı işler ve projeler hem üretim hem de hizmet anlamında alışılmışın çok ötesindedir. Bu da Akema Grup’un gurur ve sevinç kaynağıdır.

VİZYONUMUZ


Kalitenin bir ayrıcalık olmadığından yola çıkarak, ürün ve hizmetlerinin tamamında kalite çıtasını yüksekte tutmaktadır. Taahhütlerini zamanında ve müşteri hizmetlerine uygun şekilde yerine getirmek rekabet gücünü sürekli artırmaktır. Bu rekabette öncü olmak ise Akema Grup’un önceliğidir.

DEĞERLERİMİZ


AKEMA GRUP her zaman insana yatırımın doğruluğunu savunur. Bu da, ekip çalışması, dürüstlük ve güvenilirliği beraberinde getirir. AKEMA GRUP’un yaptığı işler hiç bir zaman hedefi olmamıştır; her zaman, her yeni projede daha iyiyi hedeflemektedir.